Biz Kimiz

Kuaför mesleğini kendisinde bir iş olarak değil bir aşk olarak gören insanlarız. Bu uğurda sürekli kendisini geliştiren ve mesleği için bütün yeni adımları öğrenen profesyonel bir ekibiz.

Salonumuzda en önce gözünüze çarpacak şey olan aile ortamını sağlamak için en ince detayı düşünen insanlarız ve bunu sizin kendinizi tamamen evinizde hissetmenizi sağlamak adına büyük bir keyif alarak yapıyoruz.

Önceliklerimizden biri de salonumuzun daima steril olması. Özellikle kişiye özel havlular ağdalar ve manikür-pedikür setleri. Yani temizlik olmazsa olmazımız.

10 yılı aşkın bir süredir mesleğin içerisindeyiz ve amacımız her zaman salonumuzdan mutlu ayrılan müşteriler. Herhangi bir işlemi müşterimize ayna ile gösterirken yüzünde oluşan memnuniyet gülümsemesinin bizde oluşturduğu mutluluğu anlatmamız oldukça zor. Sadece bunun için bile saatlerce çalışmaya değer.

Salonumuzda size sürekli hizmet eden çıraklar yoktur, aksine bize de çay içiyomusun diye seslenen artık aileden olan müşterilerimiz vardır. Bunu birçok yerde yaşamanızın zor olduğunu belirtip sizi de aileden biri olarak görmek istediğimizi belirtmek isterim. Biz çok kocaman bir Değişim ailesiyiz ve yeni üyelere hep açığız…

Görüşmek dileğiyle…

Check Also

Korumalı: Elif Yılmaz Korkmaz

Burada alıntı yok çünkü bu yazı korumalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.