Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Neden Bizi Tercih Ediyorlar

1. Çünkü 10 yılı aşkın bir süredir sadece bayan kuaförlüğü yapmamız, ilk ve tek işimizin bayan kuaförlüğü olduğu için. Yani biz işimize aşığız, bunu salonumuza gelen herkes bilir.

2. Çünkü alanında uzmanlaşmış, uzmanlıklarını yüksek dereceli sertifikalarla taçlandırmış kemik kadromuzla sürekli hizmet vermekteyiz. Yani her geçen gün değişen bir kadromuz,ve işinin ehli olmayan hiç bir çalışanımız yok. Makyajı makyaj uzmanı, türbanı türban tasarımcısı, ağdayı ağda uzmanımız ve diğer kuaförlük hizmetlerimizide alanında kendini tüm sektöre kanıtlamış kişiler tarafından yapılmaktadır.

3. Çünkü salonumuzdan şuana kadar hiç bir müşterimiz mutsuz ayrılmadı. Bizim hayatımızda biriktirdiğimiz en büyük koleksiyonumuz mutlu müşterilerimiz. Facebook üzerindeki yada fotoğraf galerilerimizde bulunan fotoğraflarımızı incelerseniz ne demek istediğimize sizde şahit olacaksınız.

4. Çünkü daha önce Beykoz’da ve genellikle İstanbul’da hiç bir bayan kuaföründe uygulanmamış, denenmemiş, üzerine kafa yorulmamış hizmetlerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Sadece saçını kes, bıyığını al, boya, ağda yap vb… çalışmalar değil, ismimize yakışır şekilde değişik yollarla müşterilerimizi mutlu etmekten sürekli gurur duyuyoruz.

5. Çünkü Beykoz’da bulunan çoğu kuaförün müşteri çekmek için uyguladığı ne alırsan 3 TL – 5 TL gibi (bir milyoncu) bir mantığımız hiç olmadı. Kalitesiz iş yaptıklarını bildikleri halde geldi geçti müşteriye yoğunlaşan o kadar çok kuaför var ki Beykoz’umuzda, saymakla bitmez. Biz işimizi en doğru şekilde yapar, emeğimizi müşterimizden talep eder ve sürekli koleksiyonumuzu mutlu müşterilerimizle arttırırız.

6. Çünkü biz bu işin eğitimini Beykoz’da veren tek salonuz. Youtube kanalımızda müşterilerimizin bize gelmeden yapabilecekleri saç yapım videolarını bir tek Beykoz’da biz yaptık. İşine aşık olan kişi, işine aşık eder motivasyonuyla her hafta 1 profesyonel saç yapım videosu çekiyoruz.

7. Çünkü Facebook’da şuan 1068 kişinin beğendiği tek salonuz. Her geçen gün facebook sayfamızı beğenen sayımız yani işimizi beğenen sayımız artıyor. En çok beğenilen, en çok paylaşılan ve en çok yorumlanan bayan kuaförü salonu ünvanımız mutlu müşterilerimiz sayesinde oldu. Bu demek oluyor ki işimizi gerçekten çok ama çok kaliteli yapıyoruz.

8. Çünkü biz müşterilerimize hayatlarının her alanında uzmanlaştığımız konularda yardımcı olmak için çabalıyoruz. Saçı herkes kesiyor (tabiki bizim ki gibi değil 🙂 kaşı herkes alıyor (tabiki bizim ki gibi değil) boyayı herkes yapıyor (bizim yaptığımız boya gibi tabiki değil) ama bunların dışındaki dostluk, kardeşlik, ablalık hizmetini bir tek biz veriyoruz. Çünkü biz gerçekten insanları çok seviyoruz.

9. Çünkü salonumuza geldiğinizde sadece işinizi yapıp, höt höt robot gibi çalışanlar değil, sürekli gülen ve güldüren, enerjik, tam anlamıyla bir aile olduğumuzu ve sizinde ailemizden bir birey olduğunuzu hissettirebilen tek salonuz diyebiliriz.

10. Çünkü www.beykozbayankuaforu.com adlı bloğu uzun çabalar sonucunda hayata geçiren, müşterilerimize birebir temaslarla iletişim kurabileceğimiz, gerek yaptığımız işleri, gerekse hayatımızdan haz aldığımız konuları tüm içtenliğimizle (biz firmayız şu kişi bunu okusa ne der, bunu görse firma değerimiz kaybolur, ciddiyetsiziz gibi görünür vs… düşünmeden olabildiğince doğal halimizle) paylaşan tek Beykoz bayan kuaförü salonuyuz.

11. Çünkü müşterilemiz mutlu olsun, vefanın sadece bir semt adının olmadığını göstermek için her hafta ödüllü çekiliş düzenleyerek, müşterilerini mutlu eden tek Beykoz bayan kuaförü salonuyuz.

12. Çünkü erkek sineğin dahi giremeyeceği nadir bulunan Beykoz bayan kuaförü salonuyuz. Yani mahremiyetiniz bizim için herşeyden önemli. Çalışanlarımızın hepsi bayan ve mahremiyet konusunda çok güzel bilgilere sahibiz. Dilediğiniz gibi gelebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Check Also

Korumalı: Elif Ödemiş

Burada alıntı yok çünkü bu yazı korumalı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir