Hizmetlerimiz

Gelin Başı

En özel gününüzde en güzel en şık ve en iyi olmanız için buradayız. Gelinliğinize yüz tipinize ve saç renginize göre gelin başı modellerinizi tasarlayıp uzman eller tarafından uygulanışının güzelliğini size de yaşatmak istiyoruz. En güzel gelin olmak istiyorsanız salonumuza bekliyoruz.

Nişan Başı

Siz evlilik yolunda emin adımlarla ilerlerken, bizler yanınızda yükünüzü azaltmak için olacağız. Bide nişanımda saçım nasıl olur diye düşünmeyin çünkü sonucun yüzünüzü güldüreceğinden bizler eminiz.En güzel nişan başını istiyorsanız salonumuza bekliyoruz.

Topuz

Topuz modellerinin sınır tanımadığı bir çağdayız. Modeller bu kadar değişiklik sergilerken bizlerin gerisinde kalması olmaz. Siz seçin biz uygulayalım ve girdiğiniz ortamın en dikkat çekici ismi siz olun. En güzel topuza sahip olmak istiyorsanız salonumuza bekliyoruz.

Örgü

Masumiyetle ya da sade şıklık tercih sizin sınırsız örgü modellerimizden birini seçin bizler uygulayalım. İster günlük hayatta isterseniz bir akşam yemeğinde ya da bir düğünde örgünün farklı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. En şık örgüyü istiyorsanız salonumuza bekliyoruz.

Makyaj

Makyaj bir sanattır ve güzellikle palyaçoluk arasındaki çizgi oldukça incedir. Profesyonel bir elden çıktığı an güzelliğinize güzellik katar ve hiç olmadığı kadar iyi hissettirebilir. Bu yüzden kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. En güzel makyajı isterseniz salonumuza bekliyoruz.

Maşa

Yıllardır vazgeçilmeyen saç modelidir maşa incesi kalını ya da su dalgası hepsi ayrı bir güzel ve kullanışlıdır ama doğru elden çıkmadığında dalgaların düşmesi oldukça hızlı olur. Bunun için sizleri salonumuza bekliyoruz. En güzel maşalar sizin olsun istiyorsanız salonumuza bekliyoruz.

Türban

Günümüzde kapalılık ayrı bir sanat haline geldi ilk zamanlardaki gibi bir tek eşarbı bağlayıp bir broş takmakla sonuç alınmıyor. Artık kıyafetinize göre özel tasarımlar yapılıp özel aksesuarlarla tamamlanıyor. En özel türban tasarımlarımızla sizleri bekliyoruz.

Kaş-Bıyık

Kaş almak değil aslında doğrusu kaş tasarımı yapmaktır. Her insanın yüz tipi farklıdır ve uygulanması gereken kaş şeklide farklıdır. Uzman ellerle sizler için özel tasarlanacak kaşlarınıza inanamayacaksınız.Kaş tasarımı istiyorsanız salonumuza bekliyoruz.

Kesim

Saç kesimi bir kadının tarzıdır. Çok uzun saç ya da çok kısa olmasının bir farkı yoktur aslında. Kesim esnasında yapılacak özel dokunuşlarla saçınızın size kattığı tarz değişiminin tadına varın. Yüzünüze yakışacak en güzel saç tasarımını yaptırmak istiyorsanız salonumuza bekliyoruz.

Fön

Günlük yaşam içerisinde kullanabileceğiniz ve saçınızın saçılarınızın çok daha sağlıklı görünmesini sağlayan işlemdir aslında fön. Bu yüzden size yakışan fön tarzınızı belirledikten sonra saçlarınızı uzman ellere emanet edebilirsiniz.

Boya

Özellikle saçları beyazlamaya başlamış olan bayanların ya da kendinde değişiklik yapmak isteyenlerin en sık başvurduğu seçimdir boya. Kaliteli ürünler ve profesyonel eller size değişimi uygulamak için bekliyorlar. Saçınız en güzel haline gelsin istiyorsanız salonumuza bekliyoruz.

Röfle

Yıllar hızla geçse de modası hiç geçmeyen saçı renklendirme şeklidir röfle. Doğru bir şekilde uygulanmadığında gerçekten hüsranla karşılaşılabilir. Özellikle saç yanmasının en sık görüldüğü işlemdir. Kötü sonuçlarla karşılaşmamanız için biz buradayız.

Ağda

Kaliteli ürünler ve profesyonel kişiler tarafından istenmeyen tüylerinizden kurtulmanın keyfini çıkarın. Sterillik konusuna özellikle dikkat ettiğimiz bu bölümde ürünlerimiz kişiye özeldir asla ikinci bir kişiye kullanılmaz. En temiz ağdanızı yaptırmak istiyorsanız salonumuza bekliyoruz.

Manikür-Pedikür

Sağlıklı ya da güzel görünmesi için yaptıracağınız el ayak bakımınızda önemli olan sterillik kuralıdır. Kullanılan aletler düzenli olarak steril makinesinde steril edilerek yeni müşteriye o şekilde işlem yapılmaktadır. Tırnaklarınızın görüntüsüne hayran kalacaksınız.

Cilt Bakımı

Özellikle ergenlik dönemi ve doğum sonrası cildinizde kalan izlerin giderilmesine yardımcı olan cilt bakım seanslarıyla inanılmaz sonuçlara hazır olun. Uzmanımız ve kullandığı tamamen bitkisel ürünlerle cildiniz pürüzsüz ve göz alıcı olacak.

Saç Bakımı

Yaptırdığınız fön, boya yada röfle gibi işlemler sonrasında yıpranmış olan saçlarınızın bakıma ihtiyacı vardır. Özellikle uçlarındaki kırılmaları engellemek için düzenli olarak bakım yaptırmalısınız. Kullandığımız bitkisel ürünlerle saçınızı ve sizi şımartmak için buradayız.

Masaj

Günlük koşuşturma içerisinde kendimizi ne kadar yıprattığımızın farkında bile değiliz. Gözlerinizi iki saniye kapatın ve düşünün sizin için hazırlanmış bir oda tütsü, slow müzik ve bunlar eşliğinde yapılan masaj. Bence kendinizi biraz şımartmanın vakti geldi.

Check Also

Doğum Günün Kutlu Seyhan

Seyhan merhaba, Değişim Bayan Kuaförü ailesi olarak müşterilerimizden 5 yılda 7.135’den fazla olumlu yorum ve 322.000’den …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.