Gelin başı modelleriniz çok güzel, sizmi belirliyorsunuz ?

Pınar K. soruyor:

Merhaba çiğdem hanım özellikle gelin başı modellerinizi beğeniyle takip ediyorum. Merak ettiğim soru şu, yaptığınız modelleri siz mi belirliyorsunuz yoksa gelen müşterileriniz mi?

Çiğdem Tapa:

Merhaba pınar, önce teşekkür ederim beğenilmek çok güzel bir şey. Biz gelinlerimizle hazırlık aşamasında fikir alışverişi yapmaya başlıyoruz özellikle nasıl bir model istediklerini öğrenip onları gereken yönde bilgilendiriyoruz.

Alması gereken duvak ve taç modellerini bile beraber seçiyoruz. Böylelikle sizin beğendiğiniz modeller ortaya çıkmış oluyor. Yani modeller ortak kararlarla ortaya çıkıyor.

Bazı müşterilerimiz 6 ay gelin modelleri araştırıp gelebiliyorlar. Onlarada hem isteklerine uyacak hemde kendilerine en yakışacak şekilde beğendikleri modelleri uyguluyoruz. Yani biz bayan kuaförlüğü tecrübemizi gelinimize aktarıyor ve o en özel günlerinde nasıl olmak istiyorlarsa öyle yapıp mutlu bir şekilde mutluluğa uğurluyoruz.

Yardım almak istersen 0542 744 27 49 (Paşabahçe Değişim Bayan Kuaförü) nolu numaramızdan bize ulaşabilirsin. Yada facebook adresimizden bizimle iletişime geçebilirsin.

Check Also

Saç boyamayı ne kadara yapıyorsunuz acaba?

Sümeyye Çamurcu soruyor: Merhabalar saç boyamayı ne kadara yapıyorsunuz acaba? Çiğdem abla renklere göre parası …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir